preloader

Kraków zwiedzanie + ZOO + Ogród Doświadczeń Lema(1 dzień)

Krakowskie Perełki

Inne wycieczki

Wyswietl


KRAKÓW
Kraków to miasto stare i dostojne, ale jednocześnie tętniące życiem. Przeszłość miesza się tu z teraźniejszością, historia z nowoczesnością. Warto tu przyjechać i poczuć wyjątkową atmosferę tego miejsca. Kraków to miasto, w którym niemal za każdym rogiem czeka na nas jakaś niezwykła historia. Część z nich wszyscy doskonale znamy, wystarczy wspomnieć choćby o smoku wawelskim, lajkoniku czy przerwanym hejnale. Inne zostały nieco zapomniane. My proponujemy spacer szlakiem dość nietypowym – krakowskich legend. Zwiedzamy Wzgórze Wawelskie, wchodzimy do Katedry Wawelskiej, zobaczymy Pomnik Smoka Wawelskiego, przejdziemy ulicą Kanoniczną do Placu Marii Magdaleny oraz ulicą Grodzką na Rynek Główny, wysłuchamy hejnał i zobaczymy mury miejskie i Barbakan. Wspólnie wkroczmy w świat magicznych krakowskich legend !

ZOO
Zoo w Krakowie jest uroczym miejscem do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu jak i skarbnicą wiedzy przyrodniczej całego świata. W Zoo w Krakowie przebywa obecnie ponad 1400 sztuk zwierząt, przedstawicieli około 270 gatunków. Liczną grupę stanowią zwierzęta ginące i zagrożone wyginięciem (ponad 100 gatunków). Są to między innymi: żyrafa Rothschilda, koń Przewalskiego, hipopotam karłowaty, panda mała, pantera śnieżna, tygrys amurski, wilk grzywiasty, szympans, lemury, słoń indyjski, kondor wielki, pingwin Humboldta.

GRÓD DOŚWIADCZEŃ IM. ST. LEMA
Wizyta w Ogrodzie Doświadczeń imienia Stanisława Lema w Krakowie to doskonała okazja do nauki przez zabawę. Dzięki interaktywnej ekspozycji dzieci, a także dorośli, mogą z łatwością poznać wiele praw fizyki. Na terenie ogrodu znajduje się około 110 urządzeń. Każdego z nich warto dotykać, by różnymi zmysłami doświadczać zjawisk fizycznych.

WARIANT 1
- wejście do ZOO
- zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem

WARIANT 2
- wejście do ZOO
-  wejście do Parku Doświadczeń im. St. Lema
Cena zawiera:
- przejazd autobusem turystycznym, opłaty drogowe, parkingi,
- bilety wstępu zwiedzanych atrakcji wg wersji zwiedzania
- zwiedzanie z przewodnikiem śladem krakowskich legend
- opiekę przedstawiciela z ramienia biura
 
Terminy do uzgodnienia

Cena wycieczki ustalana jest indywidualnie w oparciu o lokalizację Szkoły oraz ilośc uczestników.

Zapraszamy do kontaktu biuro@owpinokio.pl, 504 56 56 15, 607 76 79 75 lub 32 226 22 16

WYCIECZKA JEDNODNIOWA

Podaruj Dzieciom Radość

U nas wszystko jest dopięte na ostatni guzik i nie ma miejsca na improwizację. Skontaktuj się aby skorzystać z oferty!

Kontakt

© 2023 Pinokio - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl