preloader

O nas

Organizator Wypoczynku Dzieci i Młodzieży PINOKIO

Organizator Wypoczynku Dzieci i Młodzieży PINOKIO Organizator Wypoczynku Dzieci i Młodzieży PINOKIO jest polską, rodzinną firmą specjalizującą się w organizacji szkolnych wyjazdów turystycznych. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1992 roku, od tego czasu stale rozwijając się i poszerzając swoje kompetencje. Nigdy nie spoczywamy na laurach i codziennie podejmujemy nowe wyzwania.
Doświadczenie w organizacji wypoczynku Od początku naszej działalności staramy się promować turystykę aktywną, przyjemną, połączoną z edukacją. Doświadczenie w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży pozwoliło nam przygotować ciekawe i atrakcyjne programy realizowane przez profesjonalną, doświadczoną kadrę pilocką i przewodnicką. Zawsze korzystamy ze sprawdzonych ośrodków i bezpiecznych autokarów, zaś program dostosowujemy do indywidualnych życzeń Klientów. U nas wszystko jest dopięte na ostatni guzik i nie ma miejsca na improwizację.

Istniejemy dzięki naszym Klientom i dla nich pracujemy !

PRZEMYŚLANE PROGRAMY

Starannie przemyślane i co roku doskonalone autorskie programy są przygotowywane i realizowane wspólnie z naszymi rezydentami oraz pilotami. Najważniejsze są jednak sugestie naszych Klientów, które zawsze doceniamy i wdrażamy. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem.

NAUKA I ZABAWA

Naszym głównym celem jest aby organizowane przez nas imprezy turystyczne dały naszym Małym Klientom możliwość uczestnictwa w żywej lekcji historii, geografii i przyrody i zapadły na długo w ich pamięci. Wierzymy, że wyjazdy z PINOKIEM rozwijają wiele podróżniczych pasji dając radość z odkrywania i poznawania ciekawych miejsc, nowych ludzi oraz ich kultury.

BEZPIECZEŃSTWO

Do bezpieczeństwa organizowanych przez nas wyjazdów przykładamy największą wagę. Zawsze zapewniamy wysokiej jakości transport i zakwaterowanie w sprawdzonych obiektach. Do Państwa dyspozycji są każdorazowo przedstawiciele naszego biura czuwający nad koordynacją wyjazdu. Bezpieczeństwo dzieci ma dla nas zawsze charakter PRIORYTETOWY.

Podaruj Dzieciom Radość

U nas wszystko jest dopięte na ostatni guzik i nie ma miejsca na improwizację. Skontaktuj się aby skorzystać z oferty!

Kontakt

© 2024 Pinokio - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl