preloader

OPOLE Muzeum Piosenki Polskiej ( 1 DZIEŃ )

Historia polskiej muzyki na wyciągnięcie ręki :)

Inne wycieczki

Wyswietl


 
MUZEUM PIOSENKI POLSKIEJ

Muzeum Piosenki Polskiej to najbardziej rozśpiewane muzeum w Polsce!


Nowoczesne i w pełni multimedialne, którego siedziba znajduje się w legendarnym Amfiteatrze Tysiąclecia w Opolu. Ekspozycja muzeum przedstawia w zarysie historię polskiej piosenki od lat 20. ubiegłego wieku do czasów współczesnych. Miłośnicy słynnych opolskich festiwali znajdą tu szczegółowe informacje na temat każdej edycji tej imprezy oraz wiele prawdziwych rekwizytów i kostiumów gwiazd, które można wirtualnie przymierzyć.
Hitem są też budki do nagrywania piosenek, w których każdy może nagrać swój ulubiony utwór i wysłać go mailem na pamiątkę. 





WARIANT 1
- wejście do Muzeum Piosenki Polskiej
- wejście do ZOO w Opolu



Cena od : 179 zł

WARIANT 2
- wejście do Muzeum Piosenki Polskiej
- wejście do Muzeum Wsi Opolskiej - skansen 



Cena od : 169 zł
Cena zawiera:
- przejazd autokarem turystycznym, opłaty drogowe, parkingi,
- bilety wstępu wg wybranej wersji zwiedzania,
- opiekę przedstawiciela z ramienia biura.


Terminy do uzgodnienia

Katalogowa cena wycieczki podana powyżej dotyczy szkół z okolic miast : Mikołów, Katowice, Bytom, Ruda Śląska, Zabrze, Gliwice. Klientom z innych lokalizacji przygotowujemy ofertę indywidualną.

Zapraszamy do kontaktu biuro@owpinokio.pl, 504 56 56 15, 573 256 190 lub 32 226 22 16

WYCIECZKA JEDNODNIOWA

Podaruj Dzieciom Radość

U nas wszystko jest dopięte na ostatni guzik i nie ma miejsca na improwizację. Skontaktuj się aby skorzystać z oferty!

Kontakt

© 2026 Pinokio - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl