preloader

Warszawa (2 dni)

Nauka i zabawa

Inne wycieczki

Wyswietl


Centrum Nauki Kopernik to nie jest muzeum, nie ma tam gablot ani przewodników. To przestrzeń, która zainspiruje dzieci do obserwacji, doświadczania, zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi. Dzieci mogą poznawać prawa przyrody poprzez samodzielne przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych wystawach.

Stadion PGE Narodowy Chcecie przeżyć piłkarskie emocje? Marzycie o grze w piłkarskiej reprezentacji Polski? Chcecie choć na jeden dzień zamienić się miejscami z Lewandowskim, Krychowiakiem czy Milikiem? Dzięki PGE Narodowemu jest to możliwe! To właśnie Wy możecie być gwiazdą najnowocześniejszego stadionu w Polsce. Podczas trasy zobaczycie m.in. pomieszczenia strefy zawodniczej, wykorzystywane podczas meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz centrum medialne przeznaczone dla dziennikarzy.

Warszawa to miejsce niezwykłe. I nie tylko dlatego, że jest stolicą Polski, że tu właśnie toczy się życie polityczne naszego kraju. To miejsce, w którym nie da się oddzielić przeszłości od teraźniejszości, miejsce magiczne, pełne tajemnic, legend i opowiadań. W czasie spaceru z przewodnikiem każdy może poznać mniej znane oblicze miasta i posłuchać ciekawostek związanych z pozornie zwykłymi miejscami, które jednak kryją w sobie wiele sekretów.
Cena zawiera:
- przejazd autokarem turystycznym, opłaty drogowe, parkingi,
- nocleg, wyżywienie ( śniadanie i obiadokolacja)
- bilety wstępu do Centrum Nauki Kopernik, PGE Narodowy, taras widokowy PKiN
- opiekę przewodnika w czasie zwiedzania Warszawy
- opiekę przedstawiciela z ramienia biura.OPCJA DODATKOWA - PLANETARIUM 3D
 

Terminy do uzgodnienia

Cena wycieczki ustalana indywidualne w oparciu o lokalizację Szkoły oraz ilośc uczestników

Zapraszamy do kontaktu biuro@owpinokio.pl

WYCIECZKA DWUDNIOWA

Podaruj Dzieciom Radość

U nas wszystko jest dopięte na ostatni guzik i nie ma miejsca na improwizację. Skontaktuj się aby skorzystać z oferty!

Kontakt

© 2020 Pinokio - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl