preloader

Świąteczne Warsztaty Piernikowe (1 DZIEŃ)

Smak Świąt

Inne wycieczki

Wyswietl


Kozia Zagroda w Brennej to miejsce wyjątkowe, w którym zachował się klimat minionych wieków i czuć powiew historii tych ziem. Znajduje się ona w centrum Brennej, za rzeką Brennicą, niedaleko Parku Turystyki i naprzeciw kościoła.

Zapraszamy dzieci na WARSZTATY PIERNIKOWE. To jedne z tych warsztatów, które pobudzają wiele zmysłów i zapadają na długo w pamięci uczestników.

Dzieci wytworzą pierniczki od początku – wspólnie stworzą ciasto, zagniotą, rozwałkują, wytną swoje ulubione wzory, wypieką. Każdy piernik wykonany przez uczestników warsztatów będzie unikalny , nie zabraknie też słodkich wrażeń. 

Dekorowanie pierników jest piękną tradycją, pozwala  tworzyć niepowtarzalną atmosferę i piękne kreacje , które można zawiesić na choince, podarować komuś bliskiemu lub po prostu …. zjeść.

Tę opcję mali cukiernicy  wybierają najchętniej …. :)

DODATKOWO
Oprócz warsztatów wypiekania słodkich pierników zapraszamy dzieci na zajęcia rękodzielnicze w chacie góralskiej, podczas których własnoręcznie wytworzą niesamowitą świąteczną ozdobę lub zajęcia muzyczne dzieki którym dzieci poznają kulturę regionu.

Nie zabraknie także oprowadzania po zagrodzie, karmienia kóz i szczotkowania zwierzaków czyli tego co co roku spotyka się z niezwykle dużym zainteresowaniem naszych MAŁYCH KLIENTÓW.
Cena zawiera:
- przejazd autokarem turystycznym, opłaty drogowe, parkingi,
- bilety wstępu na warsztaty wypiekania pierników
- opiekę przedstawiciela z ramienia biura
 

Terminy do uzgodnienia

Cena wycieczki ustalana jest indywidualnie w oparciu o lokalizację Szkoły oraz ilośc uczestników.

Zapraszamy do kontaktu biuro@owpinokio.pl, 504 56 56 15, 607 76 79 75 lub 32 226 22 16

WYCIECZKA JEDNODNIOWA

Podaruj Dzieciom Radość

U nas wszystko jest dopięte na ostatni guzik i nie ma miejsca na improwizację. Skontaktuj się aby skorzystać z oferty!

Kontakt

© 2024 Pinokio - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl